wzmocnienia stalowe

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji kształtowników stosowanych jako usztywnienia w oknach PCV. Wykonujemy wzmocnienia stalowe do wielu znanych systemów  okiennych. Wzmocnienia okienne produkowane są zgodnie z normą PN-EN 10162:2005 (Krajowy Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji nr C/ZKP/05/2012 –Jednostka Certyfikująca „SIMPTEST”).

Oprócz produkcji standardowych wzmocnień okiennych, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w oparciu o dokumentację i wymagania zamawiającego. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.

Materiałem wykorzystywanym do produkcji jest blacha ocynkowana ogniowo. Nasze indywidualne podejście do klienta pozwala nam na realizację zamówień również z blachy ocynkowanej elektrolitycznie lub z powłoką Magnelis - jest to nowa metaliczna powłoka, która dzięki swym wyjątkowym właściwościom i składzie chemicznym jest w stanie zapewnić długotrwałą ochronę powierzchni w najbardziej wymagającym środowisku.

W przypadku zamówień z blachy czarnej możemy zaoferować swoim klientom blachę zimnowalcowaną lub gorącowalcowaną.
Wysoka jakość stali używana do produkcji pochodzi od producentów takich jak: ArcelorMittal, Wuppermann, Severstal, Voestalpine oraz Dunaferr.

Wykonujemy również, ceowniki, zetowniki, kątowniki i profile zgrzewane na indywidualne zamówienie wg dostarczonej przez klienta dokumentacji technicznej.

 

* Rodzaj materiału użytego do produkcji: blacha ocynkowana ogniowo dostarczana według normy PN-EN 10346 i PN-EN 10143.

* Produkcja wzmocnień okiennych odbywa się w oparciu o normę PN-EN 10162.

SALAMANDER