Usługi

usługi cięcia wzdłużnego blach i usługi profilowania

Oferujemy usługę cięcia wzdłużnego z blachy powierzonej od klienta według jego specyfikacji rozkroju.

Na naszych liniach do cięcia możemy rozciąć krążki o parametrach:
- 1580 mm szerokość i 11 ton ciężar
- 1320 mm szerokość i 23,5 tony ciężar

 

Usługa profilowania obejmuje zarówno profilowanie taśmy klienta na wzmocnienia, kształtowniki specjalne jak i kształtowniki zgrzewane o przekroju kwadratowym, prostokątnym i okrągłym.
Usługa profilowania obejmuje blachę ocynkowaną i blachę czarną.
Istnieje możliwość połączenia usługi cięcia wzdłużnego i profilowania - w takim przypadku profile są produkowane z blachy dostarczanej w krążkach przez klienta.Usługa cięcia laserem fiber w blachach, rurach i profilach

Wycinanie laserowe 2D w blachach:
- pole robocze 4000x1500
- cięcie stali miękkich do 16mm
- cięcie stali nierdzewnej do 6mm
- maksymalne obciążenie stołu: do 800 kg

Oferujemy wykonanie cięcia w blachach zarówno z materiału dostarczonego przez Klienta jak i z własnego materiału.
Zastosowanie precyzyjnego lasera fiber pozwala na wykonanie elementów bez konieczności dalszej obróbki.


Laser 3d fiber:
Do naszej szerokiej oferty profili i kształtowników stalowych dodaliśmy usługę cięcia w profilach i rurach dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom profile wyprodukowane na wymiar wraz z wycięciem otworów zgodnie z wymaganiami.
Pozwala to na obniżenie kosztów i zaoszczędzenie czasu naszych klientów po przez uzyskanie gotowych profili do malowania, spawania lub montażu bez konieczności dodatkowej obróbki.

Zakres naszego lasera fiber pozwala nam na cięcie:
- w profilach od 20x20mm do 120x120mm
- w rurach od fi 25mm do fi 220mm
- grubość profili i rur od 0,1mm do 6mm
- długość profili i rur: do 6500mm

W ramach usługi cięcia laserem zapewniamy również stworzenie odpowiednich modeli 3D profili i kształtowników, co pozwala na otrzymanie powtarzalnych i niezwykle dokładnych elementów.
Dzięki zastosowaniu lasera fiber, uzyskane elementy zachowają swój kształt i nie zostaną zdeformowane, otrzymają idealną powierzchnię cięcia, która nie będzie wymagała dodatkowej obróbki przy zachowaniu powtarzalności cięcia.usługi gięcia na prasie krawędziowej CNC

Prasa krawędziowa POWER BEND FALCON o nacisku 400 ton pozwala na prezycyjne gięcie blach, a wraz z odpowiednim oprogramowaniem i systemem sterowania CNC umożliwia wykonanie symulacji i wprowadzenie ewentualnych poprawek.

Parametry prasy:

- 400 ton nacisku

- maksymalna długość krawędzi gięcia: 6100mm

 

Zastosowanie prasy CNC pozwala na produkcję, krótkich i nietypowych serii, które w przypadku zimnogięcia wiązałyby się z konieczność zaprojektowania nowych walców formujących. Pozwala to na obniżenie kosztów i uzyskanie unikatowych elementów w krótkim czasie.